KONST / Litografier / Färglitografi 14193213
nr 1419 3213
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad. Färglitografi, bildmått: 41x23cm, yttermått inklusive ram: 60x40cm
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:58:44
20/9 18:38:51
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson